O nás

Naša Vízia

Vy, naši klienti, ste našou prioritou.

Konzultácie

Lieky a odborné poradenstvo

Lieky majú svoje miesto v liečení ochorení, diagnostike chorôb, pri ochrane pred chorobami alebo môžu ovplyvňovať fyziologické funkcie. Budú stále súčasťou našej lekárne a náš tím ich pre vás zabezpečí vrátane odorného poradenstva

Získavanie skúseností

Na to, aby sme boli odborníkmi, potrebujeme okrem celoživotného vzdelávania aj skúsenosti – a tie, získavame prostredníctvom vás. Teší nás, keď sa na nás s dôverou obraciate, hľadáte odbornú pomoc a tiež zdieľate s nami vaše jedinečné skúsenosti s liekmi, „tie dobré, aj tie zlé“. To je to najcennejšie, čím naše povolanie obohacujete.

Získavanie skúseností
Služby lekárne

Prevencia ochorení

Lieky ale nie sú všetko. Mnohým ochoreniam vieme predchádzať. Ako? Prevenciou. Naša vízia je vydať sa touto cestou pretože veríme, že prioritou budúcnosti v oblasti starostlivosti o zdravie je prevencia ochorení. Farmaceuti/tky, farmaceutické laborantky a lekáreň majú nezastupiteľné miesto v tejto oblasti.

Edukácia a osvetové aktivity

Zároveň je našou víziou prinášať edukáciu a osvetové aktivity v oblasti liekov a prevencie, oboznámiť širokú verejnosť s dostupnými inováciami v oblasti farmácie. Tiež podporovať lokálne produkty, ktoré si nachádzajú svoje miesto aj v lekárni.  To všetko dlhodobo a udržateľne.

Vzdelávanie

Naša história

Lekáreň Šípka vznikla v roku 2014 ako sen jej majiteľky PharmDr. Lucie Vašíkovej pracovať vo vlastnej verejnej lekárni, ktorej cieľom je poskytovať lekárenskú starostlivosť čo najbližšie k ľuďom. Tam kde ju potrebujú, aj na vidieku. 

Zásluhu na vzniku lekárne má aj jej manžel Jozef Vašík, ktorý je spoluvlastníkom a veľkou oporou a zastrešuje celú ekonomickú a technickú agendu. 

Sen by sa nerealizoval bez spolupráce s obcou Viničné, podporou najbližšej rodiny a priateľov.

A prečo názov Šípka?  Šípka = ľudový názov plodu ruže šípovej. Prírodný zdroj vitamínu C.

Farmaceutka a majiteľka Lekárne Šípka

sk_SK
sk_SK
Návrat hore